Najnowsze wiadomości

O nas

Strona internetowa numer jeden w Polsce zawierająca wiadomości o innowacjach
Czytaj o nowych technologiach, firmach, grach, kryptowalutach i nie tylko tylko u nas.

Z nami zawsze jesteś świadomy wszystkiego, co nowe

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszymi postępami. Pokazuje liczbę obserwujących w naszych sieciach społecznościowych.

Telegram
obserwujących
89%
Twitter
obserwujących
46%
Web Site
obserwujących
62%
+
0
Wiadomości
+
0
Tweety
+
0
detection

Nasz cel

Naszym głównym zadaniem jest stworzenie dla Ciebie idealnej przestrzeni informacyjnej, tak abyś był zawsze świadomy wszelkich nowych wydarzeń i nowości ze świata innowacji i technologii.

Witamy w Wiadomościach Technologicznych, Twoim największym portalu informacyjnym w Polsce. Staramy się dostarczać Ci to, co najlepsze w wiadomościach, ze szczególnym uwzględnieniem trafności, umiejętności czytania i pisania oraz zainteresowań czytelników.

Założone w 2013 roku Wiadomości Technologiczne przeszły długą drogę od powstania w Polsce. Kiedy zaczynaliśmy, pasja aktualizowania przestrzeni newsów, a także potwierdzanie informacji nieopartych na plotkach, skłoniła nas do rezygnacji z pracy, w której byliśmy aktywnie zaangażowani i poświęcenia jej całego czasu, aby Wiadomości Technologiczne mogły oferować najbardziej aktualne i aktualne nowinki technologiczne w Polsce.

Mamy nadzieję, że nasz biuletyn spodoba Ci się tak samo, jak nam się podoba tworzenie go dla Ciebie. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, nie wahaj się z nami skontaktować.

Aby zobrazować, gdzie i jak wykorzystywane są technologie informacyjne, dokonajmy małej klasyfikacji.

Kierunki zastosowań informatyki (ułożone w przybliżeniu według popularności stosowania):

Rozrywka (filmy, muzyka, książki, gry);
Komunikacja (sieci społecznościowe, e-mail, czaty itp.);
Zapewnienie dostępu do informacji (wiadomości, prognoza pogody itp.)
Przetwarzanie informacji (programy do obliczeń matematycznych, grafiki, edytory audio i wideo itp.)
Szkolenia (pomoce szkoleniowe, lekcje interaktywne, webinaria, przewodniki).
Ty i ja używamy zwykłego komputera lub laptopa, tabletu lub nowoczesnego telefonu komórkowego, aby uzyskać dostęp do powyższych informacji. Duże laboratoria badawcze i instytuty używają superkomputerów, ale o tym porozmawiamy w innych lekcjach.

 


Home

nasz zespół

Nasz duży zespół, który pracuje dla Ciebie każdego dnia

Aron Nowicki

Codziennie śledzę listę nowości, trzymam rękę na pulsie, żeby niczego ważnego nie przegapić, żebyś czytał to z takim samym zaskoczeniem jak ja

Bolek Majewski

podczas utrzymywania strony widzę, jak pole informacyjne mnie dotyka. Może nie czytam wiadomości, ale wiem, co się dzieje na świecie. Odkrywać świat

Lidiya Symanska

Pracuję tu od początku istnienia firmy. Uwielbiam tworzyć projekty, abyście jako czytelnicy z przyjemnością przeczytali nasze wiadomości. Zostań z nami!

Izolda Walczak

Kiedy zacząłem pracować w reklamie, zdałem sobie sprawę, że nie tylko tworzę reklamy, ale także tworzę wokół nich wiadomości, które uwielbiasz czytać.